Начало - Новини - Детайли

Как ни кара да се чувстваме бутилката с топла вода?

1. Когато е студено и сняг, винаги се сещам за торба с топла вода, която ме придружава през най-студената нощ.


2. Най-удобното нещо през зимата е да държите торбичка с топла вода, да легнете на леглото и да четете книга в компанията на котки.


3. Когато торбата с топла вода, одеялото и горещата вода ме придружават през целия следобед, студът започва да ми липсва още от зимата.


Изпрати запитване

Може да харесаш също